2020-21 Kış Moda Trendleri

Reklamlar

2020-21 kış aylarının moda trendleri belli oldu. Sonbaharı arkamızda bıraktığımıza göre sonbaharı bir kenara bırakalım ve kışa bakalım. 2020-2021 kış moda trenleri nelerdir? İşte merak edilen parçaları sizin için derledim.

Ekose Şıklığı

Klasik parçaların başında gelen ekoseler bu dönem de trendler arasında yerini aldı. Mutlaka bir ekose parçamız vardır ya gömlekte ya paltoda kullanmak için harika bir zaman. Dolabınızda ekoseye yer açın ve şık görünüşler elde edin. İstediğiniz parça ile kullanma özgürlüğüne sahipsiniz her yerde ve her şeyde göreceğiz. Farklılık isteyenler için ekose desenli bir şapkanın dokunuşu çok güzel olacaktır benden naçizane bir tavsiye.

Zincir Kemer Herşey İle

Sık kullanılamaz ya da herşey ile olmaz gibi geliyorsa bir daha düşünün çünkü takı olarak bakarsak her tarz için uygun olan bir parça aslında sadeliğinize ince bir rötuş bile olabilir. Paltolar üstünde, kotlar üstünde ya da elbiseler üstünde göreceğimiz zincir kemerleri edinmeyi bir düşünün derim. Dikkat etmeniz gerek nokta gümüş ya da altın rengi farketmez ama takılar ve ince detaylar da benzer olsun gümüşle ya da altın rengiyle.

Kapitone Parçalar

Hafif ve sıcak tutan bu parçanın modası sıklıkla karşımıza çıkar ve öyle kolay kolay da geçmez sürekli kullanabileceğiniz bir kumaş türü olan kapitone bu sezon montta, çantada, etekte ve bir çok parçada karşımıza çıkacak. Bir parça edinmek için durmayın derim.

Kadife 2021 Kış Modası

Kadife de dönem dönem karşımıza çıkan klasiklerden. Bu dönemin özelliğinde var moda olan parçayı üstündeki her parçada kullanabilirsin kadife de aynı şekilde olacak tulumlarda, ceketlerde, takım elbiselerde kısacası her yerde. bir kaç tüyo vermek gerekirse pantalonlar bol tercih edilecek. Oversize durumu söz konusu ceketler için. Tulumlarda kemer kullanımı daha uygun olacaktır çünkü kumaşı biraz kalın göstermeye meyilli. Dolayısıyla formuna göre giyinmek isteyenler için bu bir sorun teşkil etmeyecektir. Her moda herkes için uygundur doğru giyildiği takdirde.

Yapay Kürk

Dış giyimde çok gördüğümüz bu parçalar içimizi ısıtacak türden. Ve tabii ki her yeri ele geçirmiş durumda şapkalardan montlara ve antalara kadar. Ama kabul edelim çok güzel durmuyor mu. Size göre uygun renklerini edinip kendi yorumunuzu tarzınızı yansıtarak kullanılabilecek harika bir parça bana sorarsanız.

Deri Parçalar Olmazsa Olmaz

Her zaman her koşula uygun olacak bir parça deri. Her mevsime uyar mesela. Kendi başına bir stardır. Her tarzın içinde kendine yer etmiştir. Yeri kolay kolay doldurulmaz. Bu kış uzun parça montlarda deriyi de göreceğiz. Komple deri giymek kaçınılmaz olacaktır.

Sosyal Medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın

Bir Cevap YazınCevabı iptal et