İSPANYOL PAÇA GERİ Mİ DÖNDÜ?

Reklamlar

İspanyol paça pantolonlar geri döndü. İspanyol paça uzun mu gösterir? Gelin haberin detaylarına bakalım.

1970’lerden gelen unutulmaz moda trendi yeniden moda oldu. Bir çok vücut tipi uygun olan bu trendin yeniden moda olması eminim bir çoğumuzu sevindirmiştir. Kendi tarzınıza uyarlayabilir ve modanın özgür ruhunu tarzınızda yansıtabilirsiniz. 70’li yıllarda kadın erkek demeden herkesin dolabına girmiş bu trende 2020 bakış açısıyla bir daha bakalım dilerseniz.

İSPANYOL PAÇA DENİMLER

2020-2021 Sonbahar Kış Moda haftalarında görünen ispanyol paça modellerden biri de kot parçalardan oluşuyordu. Celine markasının İspanyol paça modelleri damga vurmuştu. Deri parça ceketlerle ve 70lerin o meşhur gözlükleriyle yürüyen modeller 70’ler esintisi barındırıyordu.

İSPANYOL PAÇADA DESEN – FİTİL VE KADİFE

Elbette sadece kot pantolonlarda görmeyeceğiz ispanyol paçayı. Kendi tarzınızı yansıtabileceğinizi söylemiştik. Bu senenin modası hayvan desenlerini de sıklıkla ispanyol paça pantolonlarda göreceğiz. Yılan derisi desenli ya da leopar desenli görmemiz mümkün. Kış aylarında en çok tercih edilen kumaşlardan olan kadife ispanyol paça pantolonlarda görmezsek olmazdı hem kış aylarında belki daha sıcak tutacak bir kumaş tercih etmek isterseniz malum geniş bir paça olduğu için üşümemek adına kadife güzel bir tercih olacaktır. Hollywood bu moda akımını sokağa taşımada hiç gecikmedi ve sonbahar başlarından bu yana ispanyol paçalar oldukça revaçta. Margot Robbie’den Harry Styles’a kadar bir çok ünlü kişinin seçtiği bu parçaları siz de dolabınıza ve tarzınıza adapte edebilirsiniz.

İSPANYOL PAÇAYI KİMLER GİYMELİ?

İspanyol paça uzun gösterir mi?

Cevap evet uzun gösterir. Peki nasıl giyinmeli nelere dikkat etmeli sizin için araştırdım. Yere kadar uzanan bir ispanyol paça pantolonun altına topuklu ya da dolgu topuk giyerek daha uzun gözüken bacaklar sizi uzun gösterecektir. Topuklu ayakkabı giymek istemiyorsanız da en azından ayakkabınızı biraz olsun kapatacak bir pantolon sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir. Aynı zamanda aynı renk ayakkabı ve bluz tercih etmeniz de ayakkabı, pantolon ve bluzün bir algılanması ve dolayısıyla uzun gözükmenizi sağlayacaktır. Son olarak bir de yüksel bel giyerseniz eğer tamamdır.

İspanyol paça zayıf gösterir mi?

Evet ispanyol paça aynı zamanda doğru giyerseniz zayıf gösterir. Bu seçeceğiniz modelin vücut tipinize göre daha bol bir ispanyol paça giymek, tek renk giymek ya da üstünüzün daha dar olduğu bir kombin tercih etmekle sağlayabilirsiniz.

Sizin için bir kaç tane ispanyol paça kombin seçtim.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap YazınCevabı iptal et