KANYE WEST KİM KARDASHİAN’A ÖYLE BİR SEY YAPTI Kİ!

Reklamlar

Kanye West eşi Kim Kardashian ‘a öyle bir şey yaptı ki pes dedirtti. Reality show yıldızı Kim Kardashian 40. yaş gününde hayatının şokunu yaşadı. Eşi Kanye West gene yapacağını yaptı ve Kim Kardashian’ın 2003’de ölmüş babası Robert Kardashian’ın hologramı ile herkesi şoka uğrattı.

Kim Kardashian’ın babası henüz 59 yaşındayken kansere yakalandı ve 2003 yılında hayata gözlerini yumdu. Daha önce provakatif sözleri ile gündem olan Kanye ve Kim yine video içeriğindeki sözler ile şaşırtmadı.

Dikkat çeken bu videoyu Kim Kardashian Twitter’da şu sözlerle paylaştı; Doğum günüm için Kanye bana hayatımın en düşünceli hediyesini aldı. Cennetten özel bir sürpriz. Babamın bir hologramı. Çok gerçekçi. Tekrar tekrar izledik, duygu dolu. İşte bahsi geçen o video;

Videoda dikkat çeken bazı cümleler ise şu şekilde;

Kimberly doğum günün kutlu olsun. 40 yaşındasın ve bak nasıl bir yetişkin oldun. Küçük bir kızken olduğun gibi çok güzel görünüyorsun. Seni ve kardeşlerini, çocuklarını her gün izliyorum. Dönüştüğün bu kadın, tüm başarıların ve adanmışlığın için seninle gurur duyuyorum Kimberly. Sıkı çalışman yaptığın tüm işler inanılmaz. Ama en etkileyicisi ise, mirasımı devam ettirmek için verdiğin çaba avukat olma caban. Uzun ama zor bir yol ama buna değer. Ve her adımda senin yanında olacağım. Köklerinde bağ kurma şeklin ve Ermenistan’ı desteklemen benim için çok anlamlı. Sen gururlu bir Ermenisin. Ben de gururlu bir Ermeni babayım. Tanık olduğum en güzel şey senin sen ve büyük ailen. Dünya’daki en en en en zeki adamlar evlendin.

 

Bir Cevap YazınCevabı iptal et