YAĞMURLU HAVALARDA İZLENECEK 5 ROMANTİK FİLM

Reklamlar

Yağmurlu havalarda koltuğa kıvrılıp izlemek için harika film önerileri için geldiyseniz doğru adrestesiniz. Yağmurlu havaların vazgeçilmezi romantik ve birbirinden oldukça farklı 5 film önerisi için kahveler ve çaylar hazırsa buyrun sizi yazımıza alalım.

Romeo ve Juliet

Leonardo DiCaprio’nun ve Clarie Danes’in başrollerini paylaştığı bu tutkulu filmi henüz izlemediyseniz bir an önce izlemenizi tavsiye ederim. Birbirine düşman iki aileye mensup iki gencin trajik aşkını anlatan bu film romantik filmlerin klasikleri arasına girmeyi başarmış. Bu öyküyü harika oyunculuklarıyla taçlandıran ikiliyi izlerken başka alemlere dalacaksınız.

Casablanca

Casablanca tüm zamanların en iyi filmleri arasında kendine yer etmiş kültleşmiş bir filmdir. Konusu 2. Dünya savaşının başlarında geçmektedir. Fedakar bir aşk hikayesine tanıklık etmek istiyorsanız bu film kaçmaz.

Her

Her, sıra dışı romantik bir bilimkurgu filmidir. 2013 yapımı Spike Jonze’nin yönettiği bu yapımda baş kahramanımız yalnızlığını yapay zekanın hakim olduğu ütopik bir dünyada gidermeye çalıştığını görüyoruz. Bir çok ödüle layık görülmüş bu film yapay zekanın bu kadar gündemde olduğu bir dönemde izlemeye değer.

The Holiday

The Holiday filmi iki kadının ve iki adamın hayatlarının karşılaştığı ve çıkmazda olan hayatlarına yeniden yön vermek için adım attıkları harika bir film. Büyük bir keyifle izlediğim bu filmi tam da soğuk aksamlarda izlemek için yapmışlar adeta. Bu arada Jude Law için bile izlenebilir 😉

The Princess Diaries Serisi

Genç kızlarımız için harika bir seri film. Bu filmi çok eskiden izleyen biri olarak yüzümde gülümseme ile hatırlıyorum hala. Filmin konusuna gelecek olursak, Klasik bir lisede okuyan Mia bir gün Avrupa’daki bir ülkenin prensesi olduğunun ortaya çıkmasıyla bütün hayatı değişir. Bu macera dolu yapımı izlemek için hiç durma.

2 comments

Bir Cevap YazınCevabı iptal et